تبلیغات
سامانه اطلاعات مدیریت - سامانه اطلاعات مدیریت معاملات املاک و مستغلات کشور - iranamlaak - mis - سامانه مدیریت حساب بانك خانوار - مدیریت یکپارچه واحدهای صنفی مشاورین املاک سراسر کشور - سامانه مدیریت اطلاعات املاک تهران - گل آهار در مرحله گل دادن، حداکثر به پنجاه سانتی متر می رسد

نویسنده :هادی هدایت
تاریخ:جمعه 26 خرداد 1391-03:10 ب.ظ

گل آهار در مرحله گل دادن، حداکثر به پنجاه سانتی متر می رسد

ذر گل آهار پرپر خارجی

گل آهار پاكوتاه زالو هیرودین

بذر گل آهار پاكوتاه پرپر خارجی      
   
گل آهار از انواع گیاهان زیبا با قابلیت کاشت آسان در فضای آپارتمان است. این گیاه برای رشد، نیازمند آب و هوای خشک و گرم است. از این رو توصیه می شود در صورت کاشت این گیاه در فصل پائیز، گلدان ها را در گرم ترین محل آپارتمان قرار داده و دقت کنید دمای اتاق از ۱۵ درجه سانتیگراد کمتر نباشد.قبل از کاشت، گلدان ها را از خاک سبک همراه با بارورکننده های طبیعی پر کنید. گل آهار برای رشد، نیازمند آبیاری منظم است. دقت کنید خاک گیاه قبل از آبیاری مجدد مرطوب باشد.برای زهکشی بهتر می توان دو یا سه سوراخ در کف گلدان ایجاد کرد و توصیه می شود، حداقل دفعات آبیاری گیاه، سه بار در هفته باشد. گل آهار انواع مختلفی داشته و طول آن در مرحله گل دادن، حداکثر به پنجاه سانتی متر می رسد.


قیمت : 1500 تومان
تعداد بازدید : 817 بار

روش خرید: برای خرید گل آهار پاكوتاه، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


فروشگاه زالو هیرودین
leech.kiyashahr.ir
1500 تومان